Mezoterapie

Jedná se o jeden z nejúčinnějších anti-ageingových (omlazujících) zákroků, při kterém se výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jde o minimálně invazivní metodu, která podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. To pak vede ke zpevnění ochabující pokožky a k lehkému vyplnění objemu tváří, což současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz.

Zákrok se provádí tak, že ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže. Vpichy jsou téměř nebolestivé, a to právě z důvodu extrémní tenkosti jehličky. Pokud je pacient citlivý na bolest, je možné před zákrokem použít znecitlivění pomocí krému. K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2 až 3× opakovat s 3 až 4 týdenním odstupem.

Maximální efekt je patrný krátce po zákroku. Standardně se může pacient zařadit do běžného života již druhý den. Někdy může přetrvávat mírný otok, ojediněle může vzniknout i několik drobných modřinek, které se však do několika dnů vstřebají. 2 dny po ošetření je vhodné pleť chránit před sluncem vysokým ochranným faktorem SPF 50+.

Pro všechna výše uvedená ošetření používáme pouze výrobky švýcarské provenience. Botulotoxin vyrábí firma z Velké Británie. S výběrem nejvhodnější metody, či jejich kombinací, vám samozřejmě poradíme. Stačí nás kontaktovat na některém z údajů ze sekce kontakt.